Opis suplementu Multi Active

Multi Active Fitness Authority to kompleksowy zestaw witamin i minerałów dla osób aktywnych fizycznie. Preparat został uzupełniony o bioflawonoidy, ALA i ekstrakty roślinne, które podnoszą witalność i ułatwiają utrzymanie prawidłowej masy ciała.

W trakcie intensywnej pracy fizycznej i intelektualnej narażeni jesteśmy na niedobory potrzebnych do funkcjonowania całego organizmu witamin i minerałów. Z myślą o takich osobach, firma Fitness Authority opracowała Multi Active – kompleksowy preparat witaminowo-mineralny, który z każdą tabletką dostarcza do organizmu aż 23 witaminy i minerały, w tym m. in. kompleks witamin z grupy B, kwas foliowy, żelazo i magnez.
Suplement Multi Active FA został wzbogacony o ekstrakty roślinne, pochodzące z palmy sabałowej, pestek dyni, pokrzywy, miłorząbu (ginkgo biloba) i pieprzu czarnego. W suplemencie znajdują się również bioflawonoidy cytrusowe i kwas alfa-liponowy (ALA). Składniki te działają antyoksydacyjnie – chronią organizm przed wolnymi rodnikami, wzmagają witalność, stymulują układ nerwowy, wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej i pomagają w utrzymaniu prawidłowej masy ciała.