O mnie

Copywriting, jak każda praca, wymaga określonej wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Czy posiadam wszystkie te cechy? Wydaje mi się, że grono moich klientów i lista projektów mówią same za siebie, niemniej – sprawdź mnie!

 

Kim jestem?

Nazywam się Iwona Mackiewicz-Kozłowska. Jestem magistrem historii o specjalności edytorsko-redaktorskiej i archiwistycznej oraz polonistką z przygotowaniem pedagogicznym. Oba te kierunki studiowałam dziennie na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Redaguję i sprawdzam teksty już kilka lat. Pisać lubiłam od zawsze, a obecna praca pozwala na wykorzystanie mojej wiedzy, kwalifikacji i potencjału. Lubię wyzwania, o czym świadczą nie tylko projekty, które realizowałam odpłatnie. Aktywnie udzielałam się także na konferencjach, działając w kołach naukowych, odbywając praktyki, należałam też do grupy zdalnych wolontariuszy Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych HumanDOC. Byłam członkiem grupy skanlacyjnej, w której pełniłam funkcję korektora mangi i napisów do anime. Mam doświadczenie zawodowe w agencji reklamowej, ale większość moich tekstów powstało dla klienta indywidualnego.

Aktualnie pracuję w firmie Kreatyna.pl oraz wydawnictwie prasowym Media Creations. Zajmuję się opisywaniem produktów, tworzeniem dobrego jakościowo contentu na strony, prowadzeniem blogów firmowych, redagowaniem tekstów na potrzeby tematycznych portali, a także pisaniem wartościowych artykułów do prasy drukowanej. Niestraszna mi żadna tematyka – w trakcie wielu lat pracy tworzyłam teksty dotyczące m.in. technologii, wnętrzarstwa, designu, budownictwa, suplementów diety, sterydów, zdrowego odżywiania, tłumaczeń, produktów przemysłowych, a nawet opisywałam erotyczne gadżety.

Jestem w stanie realizować też zamówienia związane stricte z marketingiem sieciowym. Potrafię redagować i dodawać teksty do katalogów (w tym tworzyć treści synonimiczne), prowadzić „szeptankę”, optymalizować pod kątem SEO zamieszczone w internecie treści. W pracy zawodowej miałam okazję poznać wiele narzędzi związanych z reklamą w internecie, m.in. Planer Słów Kluczowych, Google Analytics czy Google Search Console. Obsługuje również WordPressa, a także miałam styczność z trzema platformami sprzedażowymi: KQS.store, ClickShop oraz Shoper. W stopniu podstawowym obsługuję program graficzny GIMP.

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na moje profile w mediach społecznościowych oraz zapoznaj się z portfolio.

 

Iwona Mackiewicz-Kozłowska w sieci: